XI Koncert Muzyki Filmowej w grudziądzkim teatrze już 26 kwietnia!  „Zakochani” to hasło wieczoru. Wielu wykonawców, efekty multimedialne

Wyjątkowi artyści wykonają utwory znane z filmów. Szykuje się efektowne widowisko, w  połączeniu z oprawą multimedialną i grą świateł w pięknej przestrzeni Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

Wystąpią: Maciej Balcar, wieloletni wokalista grupy Dżem,  Brian Fentress, (Akademia Muzyczna w Łodzi), Dorota Berent z zespołem, Aleksandra Cybula, Bastard Brothers, TiM & Witches, To – My, Laureaci Konkursu KMF: Małgorzata Boć, Bartosz Kawka, Michał Grocki, Paulina Mówka, Michał Kowalczyk i inni.

Początek koncertu w teatrze 26 kwietnia (piątek) o godz. 18.00. Bilety w cenie 60 i 70 zł.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

XI Koncert Muzyki Filmowej w grudziądzkim teatrze już 26 kwietnia!  „Zakochani” to hasło wieczoru. Wielu wykonawców, efekty multimedialne

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu