XII Piknik Ekologiczny rozpocznie się dziś (niedziela) o godz. 14.30 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio na Tarpnie

30 czerwca, w ogrodzie, na terenie przy kościele odbędzie się piknik ekologiczny z cyklu „Zdrowie ze świętą Hildegardą”.

Fot. Maryla Rzeszut

Uczestnicy mogą liczyć na smakowitości, stoiska handlowe z artykułami spożywczymi, porady o zdrowym stylu życia, atrakcje dla dzieci. Będzie też dobra muzyka.

Początek o godz. 14.30. Wstęp wolny.   

(marz)

Fot. Maryla Rzeszut
Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio przy ul. Paderewskiego 6-8 w Grudziądzu. Fot. Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

XII Piknik Ekologiczny rozpocznie się dziś (niedziela) o godz. 14.30 w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio na Tarpnie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu