XV Ogólnomiejskie Targi Edukacyjne Szkół Ponadpodstawowych w Grudziądzu już 18 kwietnia (czwartek) w hali przy SP nr 21

Uczniowie, którzy ukończyli szkoły podstawowe wybierają dalszą drogę nauki. Przed nimi ważna decyzja. Targi pomogą ją podjąć.

Przedstawiona zostanie oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych. Ósmoklasiści i ich rodzice są zaproszeni do zapoznania się z propozycjami kształcenia. Będzie można poznać różne profile szkół, warunki rekrutacji i porozmawiać z przedstawicielami placówek oświatowych.

Targi w hali przy Szkole Podstawowej nr 21 w Grudziądzu rozpoczną się w czwartek o godz. 9.00 i potrwają do godz. 14.00.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

XV Ogólnomiejskie Targi Edukacyjne Szkół Ponadpodstawowych w Grudziądzu już 18 kwietnia (czwartek) w hali przy SP nr 21

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu