Z koncertem „Wiosno, dzień dobry, to my” wystąpią 19 marca w teatrze Teresa Chodyna i Edmund Otremba. Gościnnie zaśpiewa Anna Biruk

Piosenki o najpiękniejszej porze roku – wiośnie, ale nie tylko. Edmund Otremba i jego Agencja Artystyczna „Dino” szykują nowy repertuar i liczą na wierną publiczność.

– Przygotowujemy z Teresą całkiem nowe piosenki, m.in. „Wiosno, dzień dobry, to ja” z repertuaru Eleni. Może zaśpiewam „Zielone wzgórza nad Soliną”, ale nie chcę zdradzać programu koncertu, niech pozostanie niespodzianką – mówi Edmund Otremba. – Zaprosiliśmy do wspólnego koncertu Annę Biruk, która wykona przepiękne, ukraińskie piosenki.

Podpowiadamy naszemu, grudziądzkiemu duetowi, że mogą też zaśpiewać piosenkę „Trzynastego” z repertuaru Kasi Sobczyk, świetnie wykonaną w teatrze na finał niedawnego koncertu pamięci Macieja Kossowskiego. Pasuje do wiosennej tematyki. Śpiewa się w niej przecież „Trzynastego – nawet w grudniu jest wiosna!” Czyli tematycznie jest odpowiednia i może być włączona do programu.   

Koncert wiosenny rozpocznie się 19 marca (niedziela) o godz. 17.00 w teatrze w Grudziądzu. Cena biletów: 40 zł.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Z koncertem „Wiosno, dzień dobry, to my” wystąpią 19 marca w teatrze Teresa Chodyna i Edmund Otremba. Gościnnie zaśpiewa Anna Biruk

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu