Z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim będzie można  porozmawiać 10 maja w autobusie linii nr 3. Odjazd z przystanku przy ul. Rydygiera

Kolejne spotkanie z prezydentem Grudziądza podczas przejażdżki autobusem komunikacji miejskiej już w środę, 10 maja. Będzie można zadać pytanie, przedstawić swoją opinię, porozmawiać.

Kurs autobusu z prezydentem Grudziądza rozpocznie się o godz. 13.10 na przystanku przy ulicy Rydygiera. „Trójka” pojedzie trasą w kierunku ulicy Dębowej.

– Zapraszam wszystkich mieszkańców na spotkanie w autobusie, które jest doskonałą okazją, aby podzielić się sugestiami i porozmawiać na istotne dla miasta tematy – mówi Maciej Glamowski.

W tym roku, oprócz spotkań z mieszkańcami w szkołach i innych placówkach, prezydent Grudziądza Maciej Glamowski wprowadził nową formułę: rozmów z grudziądzanami w autobusach i tramwajach. To dobry sposób na bezpośrednie poznanie opinii mieszkańców w ważnych dla nich i dla miasta sprawach.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim będzie można  porozmawiać 10 maja w autobusie linii nr 3. Odjazd z przystanku przy ul. Rydygiera

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu