Z programem „Jazz Beatles” wystąpi w Grudziądzu zespół „Imienowski Jazz Set”. Już w piątek!  

To będzie muzyczna podróż do Liverpoolu. Zabrzmią skomponowane przez „The Beatles”:  Can’t Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych przebojów. Usłyszymy je w wersji jazzowej.

Zespół „Imienowski Jazz Set” wystąpi w Grudziądzu 27 stycznia.

            Legendarna grupa „The Beatles” zrewolucjonizowała muzykę pop i rock na początku lat 60. Niezapomniani John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zainspirowali wielu muzyków jazzowych.

27 stycznia w Grudziądzu zagra „Imienowski Jazz Set” w składzie:  Tomasz Imienowski (gitarzysta basowy, kompozytor), Michał Lasota (perkusista) i Bartosz Krzywda (pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny).

Początek koncertu 27 stycznia o godz. 19.30 w klubie Akcent przy ul. Wybickiego. Cena biletów 50 zł (dostępne również na stronie kupbilecik).

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Z programem „Jazz Beatles” wystąpi w Grudziądzu zespół „Imienowski Jazz Set”. Już w piątek!  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu