Zakończenie roku szkolnego świętowało w Grudziądzu 12 559 uczniów. Władze miejskie wzięły udział w uroczystościach zorganizowanych przez szkoły

Wakacje rozpoczęły się dla 6 930 uczniów szkół podstawowych i 5 629 uczniów szkół ponadpodstawowych. Wśród nich jest 1 242 absolwentów klas ósmych i 783 maturzystów.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w III LO im. Jana Pawła II w Grudziądzu.

– Zakończył się dobrze przepracowany w Grudziądzu rok szkolny. Nauczyciele i uczniowie podsumowują ten ważny dla oświaty w mieście czas, planując przyszłość. To chwila pełna radości, kiedy po odebraniu świadectw rozpoczynają się wakacje – mówił Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Grono pedagogiczne i uczniowie w pełni zasłużyli na wypoczynek. Życzę im wspaniałych, atrakcyjnych i bezpiecznych wakacji.  

Wielu zaplanowało wyjazdy, ale także na miejscu, w mieście, czeka tego lata na dzieci i młodzież sporo atrakcji przygotowanych przez grudziądzkie organizacje i instytucje. Odbędą się imprezy muzyczne, sportowe, rekreacyjne, teatralne.   

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zakończenie roku szkolnego świętowało w Grudziądzu 12 559 uczniów. Władze miejskie wzięły udział w uroczystościach zorganizowanych przez szkoły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu