Remont! Zamkną skrzyżowanie ul. Sikorskiego i Sienkiewicza (6-7 listopada). Inne trasy autobusów MZK w Grudziądzu i tymczasowe przystanki (zdjęcia)

W centrum Grudziądza trwa modernizacja fragmentu ul. Sikorskiego do skrzyżowania z Piłsudskiego. Objazd zamkniętego dla pojazdów odcinka możliwy będzie przez ulicę Wybickiego.

Skrzyżowanie ul. Sikorskiego i Sienkiewicza w Grudziądzu zostanie zamknięte z powodu remontu.

Zmiany dotyczą także linii autobusowych, zatem Zarząd Dróg Miejskich wprowadzi ruch jednokierunkowy na ulicach Bema i Armii Krajowej.

Przez ul. J. Bema  pojedziemy od strony Legionów a przez ul. Armii Krajowej od strony Piłsudskiego.

MZK w Grudziądzu informuje, że linie autobusowe nr 3, 10, 13, 99, 22 oraz N w stronę Tarpna kursować będą ulicą Armii Krajowej i dalej pojadą w swoich kierunkach. W przeciwnym kierunku poruszać się będą ulicą Bema i dalej Piłsudskiego oraz Mickiewicza, którędy kursować będą także w stronę osiedla Tarpno.

Dla linii nr 13 uruchomiony zostanie przystanek tymczasowy przy ulicy Słowackiego, a dla wszystkich linii przystanek przy ulicy Armii Krajowej 4.

Z użytkowania wyłączone zostaną przystanki Sienkiewicza i Legionów/Szkoła w obie strony, Wybickiego w stronę al. 23 Stycznia oraz Legionów/Biblioteka w stronę Tarpna.

Drogowcy przepraszają za utrudnienia.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Remont! Zamkną skrzyżowanie ul. Sikorskiego i Sienkiewicza (6-7 listopada). Inne trasy autobusów MZK w Grudziądzu i tymczasowe przystanki (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu