Zanim rozpocznie się budowa marketu aldi na Rządzu, musi być przeniesione targowisko działające przy ul. Łęgi

Przygotowywana jest dokumentacja dla nowej inwestycji – budowy targowiska na osiedlu Rządz w Grudziądzu. To, które istnieje obecnie musi być przeniesione, by na jego miejscu ruszyła budowa marketu aldi.

Targowisko przy ul. Łęgi w Grudziądzu będzie wkrótce przeniesione. Tu rozpocznie się budowa marketu aldi. FOT. MARYLA RZESZUT

– Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami podpisało umowę na realizację inwestycji targowiska. Przygotowywana jest dokumentacja. Budowa marketu nie zacznie się, dopóki nie zostanie przeniesione targowisko przy ul. Łęgi – wyjaśnia Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Sama budowa marketu aldi nie potrwa długo. Przypuszczam, że otwarcie nastąpi pod koniec 2023 roku, raczej bliżej grudnia. Takie obiekty buduje się szybko, na przykład market dino przy ul. Łyskowskiego powstał w około trzy miesiące.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zanim rozpocznie się budowa marketu aldi na Rządzu, musi być przeniesione targowisko działające przy ul. Łęgi

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu