Zbigniew Kulwicki zaśpiewa dla mam

Najpiękniejsze arie z operetek i oper oraz utwory z musicali 26 maja zaśpiewa w teatrze Zbigniew Kulwicki (baryton). Wstęp jest bezpłatny.

Będzie to koncert na Dzień Matki. Mieli w tym dniu wystąpić wokaliści Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka, jednak z przyczyn niezależnych od teatru do tego koncertu nie dojdzie.

Niezastąpiony jest jak zwykle Zbigniew Kulwicki, pracownik CK Teatr – reżyser, aktor a także śpiewak, dysponujący pięknym barytonem.

Śpiewał w swoich, autorskich recitalach, spektaklach muzycznych i koncertach na scenie teatru, ale nie tylko. 

Wielu mieszkańców wspomina do dziś jego koncerty plenerowe w ramach Lata na Starym Mieście, m.in. w Ogrodzie Botanicznym. Także te niezwykłe koncerty w czasie epidemii, gdy nie odbywały żadne imprezy w teatrze, a Zbigniew Kulwicki

niósł piękną muzykę dla mieszkańców kolejnych osiedli, występując na placach wśród bloków, ciesząc ludzi znanymi ariami operowymi i operetkowymi. Ekipa CK Teatr nagłośniła odpowiednio taką plenerową scenę i Zbigniew Kulwicki śpiewał dla mieszkańców zgromadzonych wokół niego, a także – tłumnie – na balkonach. A ma repertuar bardzo bogaty.

Jakie utwory przygotował na czwartek, 26 maja? Przekonają się Państwo idąc na ten koncert. Wstęp jest bezpłatny, ale trzeba wziąć gratisowe wejściówki z kasy teatru lub klubu Akcent przy ul. Wybickiego (te pobrane wcześniej zachowują ważność). Początek koncertu o godz. 18.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zbigniew Kulwicki zaśpiewa dla mam

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu