Zbigniew Kulwicki zaśpiewa dla mam

Najpiękniejsze arie z operetek i oper oraz utwory z musicali 26 maja zaśpiewa w teatrze Zbigniew Kulwicki (baryton). Wstęp jest bezpłatny.

Będzie to koncert na Dzień Matki. Mieli w tym dniu wystąpić wokaliści Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka, jednak z przyczyn niezależnych od teatru do tego koncertu nie dojdzie.

Niezastąpiony jest jak zwykle Zbigniew Kulwicki, pracownik CK Teatr – reżyser, aktor a także śpiewak, dysponujący pięknym barytonem.

Śpiewał w swoich, autorskich recitalach, spektaklach muzycznych i koncertach na scenie teatru, ale nie tylko. 

Wielu mieszkańców wspomina do dziś jego koncerty plenerowe w ramach Lata na Starym Mieście, m.in. w Ogrodzie Botanicznym. Także te niezwykłe koncerty w czasie epidemii, gdy nie odbywały żadne imprezy w teatrze, a Zbigniew Kulwicki

niósł piękną muzykę dla mieszkańców kolejnych osiedli, występując na placach wśród bloków, ciesząc ludzi znanymi ariami operowymi i operetkowymi. Ekipa CK Teatr nagłośniła odpowiednio taką plenerową scenę i Zbigniew Kulwicki śpiewał dla mieszkańców zgromadzonych wokół niego, a także – tłumnie – na balkonach. A ma repertuar bardzo bogaty.

Jakie utwory przygotował na czwartek, 26 maja? Przekonają się Państwo idąc na ten koncert. Wstęp jest bezpłatny, ale trzeba wziąć gratisowe wejściówki z kasy teatru lub klubu Akcent przy ul. Wybickiego (te pobrane wcześniej zachowują ważność). Początek koncertu o godz. 18.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zbigniew Kulwicki zaśpiewa dla mam

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu