Żeby ustawić plenerowe kawiarenki na grudziądzkim Rynku konieczne są zmiany w organizacji ruchu na Starówce

Inaczej będziemy jeździć w obrębie Starego Miasta w Grudziądzu.

Kawiarenki latem na Rynku w Grudziądzu. FOT. MARYLA RZESZUT

1.    Strefa pierwsza – dojazd do Ratusza: w tej części Starówki dojazd jednokierunkowy. Wjazd do Ratusza oraz okolicznych obiektów handlowo-usługowych będzie możliwy poprzez ulice: Starorynkową, Kościelną, Tkacką, Stary Rynek (po torowisku tramwajowym) do ulicy Wybickiego.
2.    Strefa druga – dojazd do Muzeum i ul. Wodnej:  wjeżdżać można przez ulicę Murową (z kierunku ulicy Szkolnej) w kierunku ulicy Poprzecznej. Następnie drogą Poprzeczną do ulicy Pańskiej, a stamtąd w kierunku wyjazdu do ulicy Klasztornej.

Jest możliwość korzystania z pobliskich, ogólnodostępnych miejsc parkingowych, aby zminimalizować utrudnienia. Dostępne są na ulicach: al. Królowej Jadwigi (około 250 m od Rynku), Portowej (około 350 m od Rynku) oraz przy ul. Sienkiewicza – targowisko (około 580 m).

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Żeby ustawić plenerowe kawiarenki na grudziądzkim Rynku konieczne są zmiany w organizacji ruchu na Starówce

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu