Złote gody świętowało 27 par, które odebrały medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Uroczystość w USC w Grudziądzu

Małżonkowie z 50-letnim stażem stawili się w Urzędzie Stanu Cywilnego odświętnie ubrani, uśmiechnięci i wzruszeni, że doczekali tak pięknego dnia. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrało 27 par. Medale wręczył im Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

To była wzruszająca uroczystość: złote gody obchodziło 27 par małżeńskich, które już 50 lat razem idą przez życie, wspierając się nawzajem. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrane z rąk prezydenta Grudziądza były dla nich nagrodą i radością.

Medale te nadawane są przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Wszyscy małżonkowie świętujący złote gody pojawili się w USC przy ul. Mickiewicza bardzo eleganccy i szczęśliwi, że uczestniczą w tak wyjątkowej uroczystości.

Prezydent Maciej Glamowski gratulował wszystkim odznaczonym małżeństwom postawy godnej podziwu i naśladowania.

– Z całego serca gratuluję Małżonkom. Jestem wzruszony móc poznać ludzi, których miłość połączyła na dobre i złe i którzy stworzyli wspaniałe rodziny. Życzę kolejnych, pięknych jubileuszy – mówił do świętujących złote gody par prezydent Grudziądza.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Złote gody świętowało 27 par, które odebrały medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Uroczystość w USC w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu