„Złote Jajko” – spektakl dla dzieci przywiezie do Grudziądza Teatr Igraszka z Warszawy. Przedstawienie już 4 marca (sobota)

W ramach „Przedwiośnia” Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej wystawiona będzie bajka dla dzieci Złote Jajko”.

Jest to spektakl oparty na motywach bajki Władymira Orłowa w tłumaczeniu Elżbiety Dąbrowy.

Chytra Lisica ma pomysł na szybkie wzbogacenie się. Swój plan przedstawia koledze w złodziejskim fachu – Wilkowi. Muszą razem ukraść babci i dziadkowi jajko, z którego potem wykluje się kura znosząca złote jajka.

Niestety, zamiast kury wykluwa się kogucik. Trzeba go wychować… Oj, Lisica bardzo się zdenerwuje! Co z tego wyniknie? W „Złotym Jajku” dzieci zobaczą (nie)groźnego Wilka, który niespodziewanie staje się tatą i uroczego Kurczaka, który będzie miał osobliwych rodziców. Spektakl Teatru Igraszka to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego. Nie zabraknie tego, do czego przyzwyczaiła „Igraszka”: dobrej muzyki, autorskich piosenek śpiewanych na żywo, wspaniałej gry aktorskiej i – co najważniejsze – uśmiechu na twarzach naszych widzów.

Scenariusz: Zespół
Reżyseria: Paweł Kołodziejski
Lalki: Anna Polarusz
Teksty piosenek i muzyka: Paweł Kołodziejski, Jacek Wolszczak
Aranżacje: Andrzej Perkman, Efekty dźwiękowe: Jacek Wolszczak
Czas trwania: ok. 40 minut.

Początek spektaklu 4 marca (sobota) o godz. 16.00. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Złote Jajko” – spektakl dla dzieci przywiezie do Grudziądza Teatr Igraszka z Warszawy. Przedstawienie już 4 marca (sobota)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu