Znamy coraz więcej detali widowiska świetlnego w Grudziądzu 21 i 22 lipca. Jest mapka imprez i atrakcji

Otwarcie nastąpi w piątek (21 lipca) o godz. 21.30, gdyż o zmroku będą lepsze efekty świetlne. Widowisko obejmie niemal całą Starówkę, m.in. dziedziniec Ratusza i Górę Zamkową.

Przewidziane są m.in. pokaz ogniowo-pirotechniczny, granie z gitarą LED, taniec w powietrzu, błyszczące przystanki, połykacze ognia, Dom Strachu, Silent Disco na dziedzińcu Ratusza, Miłosny Zakątek, Dom Strachu, Uliczka Perfum.

Każdego dnia program imprez jest taki sam, z myślą o mieszkańcach, którzy chcieliby na pewno jak najwięcej zobaczyć i w możliwie największej ilości atrakcji wziąć udział.

Uwagę trzeba będzie skupić na uliczkach Starego Miasta, gdzie pojawią się piękne kompozycje świateł i kolorowe iluminacje.

Goście specjalni zawitają do Grudziądza 21 lipca – Mateusz Szymkowiak i 22 lipca – Jacek Kawalec.

Patronat honorowy nad Widowiskiem Świetlnym w Grudziądzu objął Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko- pomorskiego. Wydarzenie  dofinansowane jest z budżetu samorządu naszego województwa, który jest parterem głównym Widowiska Świetlnego.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Znamy coraz więcej detali widowiska świetlnego w Grudziądzu 21 i 22 lipca. Jest mapka imprez i atrakcji

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu