W Grudziądzu znikają stare wiaty przystankowe. Wkrótce ustawione będą nowe, komfortowe. Najpierw na alejach 23 Stycznia

Zarząd Dróg Miejskich zdemontował pierwsze, stare wiaty przystankowe na al. 23 Stycznia w Grudziądzu. W ich miejsce powstaną nowe, bardziej komfortowe i oświetlone wewnątrz. O wiele ładniejsze.

Stara wiata przy al. 23 Stycznia została zdemontowana. W tym miejscu powstanie nowa, bardziej nowoczesna. FOT. MARYLA RZESZUT

Pasażerowie dziwią się, że zniknęły wiaty na przystankach autobusowych przy al. 23 Stycznia – na stanowisku, skąd odjeżdżają autobusy w kierunku Tarpna a także po przeciwnej stronie ulicy – skąd odjeżdżają w kierunku dworców PKS i PKP.

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu poinformował, że po przygotowaniu podłoża sukcesywnie będzie prowadzony montaż nowych wiat przystankowych. Korzystnie wpłynie to na estetykę przystanków, dzięki czemu zyska też wizerunek Grudziądza. ZDM przeprasza za utrudnienia, które zrekompensuje wkrótce pasażerom komfort nowych wiat. Będą one oświetlone wewnątrz, co pozwoli także wieczorem bez problemu odczytać rozkład jazdy. Ekipy montujące nowe wiaty doprowadzą najpierw do przystanków przewody elektryczne. Nowe wiaty będą przeszklone, z gablotami reklamowymi.

Na  początek ustawione zostaną cztery nowe wiaty. Koszt tej inwestycji to 114 tys. zł.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Grudziądzu znikają stare wiaty przystankowe. Wkrótce ustawione będą nowe, komfortowe. Najpierw na alejach 23 Stycznia

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu