Zwycięstwo prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego w wielkim stylu! Nie będzie II tury wyborów. Jaki układ sił tworzy się w Radzie Miejskiej? (zdjęcia, wideo)

– Zmiany na lepsze, jakie zaszły w Grudziądzu w ostatnich latach mieszkańcy odebrali dobrze. Dziękuję im za wszystkie głosy i zaufanie, jakim mnie obdarzyli – powiedział Maciej Glamowski po ogłoszeniu wyników elekcji prezydenckiej.

Po zliczeniu głosów z 44 obwodów (na wszystkich 55) w wyborach samorządowych na prezydenta Grudziądza zdecydowanie, w I turze wygrał MACIEJ GLAMOWSKI. Od swojego sztabu dostał bukiet kwiatów, które od razu przekazał żonie, Beacie. – Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy na mnie głosowali. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali w kampanii, także mojej rodzinie – powiedział Maciej Glamowski gdy stało się jasne, że w wielkim stylu zwyciężył. – Na ten wynik pracowaliśmy całą kadencję. Jesteśmy jedną, wspólną drużyną, która będzie dalej działać dla dobra miasta.

Jaki układ sił w Radzie Miejskiej?

Na gorąco wyniki głosowania w wyborach samorządowych komentował radny Maciej Gburczyk (Polska 2050): – Po dotychczasowym przeliczeniu głosów 10 mandatów w Radzie Miejskiej Grudziądza będzie mieć Koalicja Obywatelska (10), Sojusz Obywatelski Grudziądz M. Glamowski 7, Prawo i Sprawiedliwość 5 a Nowa Droga Czas Grudziądza 1.

Na Tomasza Smolarka z Koalicji Obywatelskiej (dotychczasowy radny, przewodniczący klubu KO) głosowało 2205 wyborców.

TEKST, FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT

– Dziękuję całej mojej drużynie, to jest nasz wspólny sukces. Bez was takiego wyniku by nie było – mówił prezydent Grudziądza Maciej Glamowski po ogłoszeniu wyników.
Wyniki wyborów prezydenta Grudziądza po zliczeniu głosów z 32 obwodów (na 55).

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zwycięstwo prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego w wielkim stylu! Nie będzie II tury wyborów. Jaki układ sił tworzy się w Radzie Miejskiej? (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu