Już 2 lipca ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie na swoim stadionie Wilki Krosno. Początek meczu w niedzielę o godzinie 16.30

To już XI runda PGE Ekstraligi. Bilety na spotkanie rewanżowe z Wilkami w Grudziądzu sprzedawały się znakomicie. Poszły wszystkie na miejsca siedzące.

ZOOLESZCZ GKM zamierza pokonać ekipę Cellfast Wilki Krosno. Przy wsparciu kibiców. Sprawdźcie, na które sektory można jeszcze kupić bilety.

KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl! Ceny: 50 złotych – normalny (miejsca numerowane), 40 złotych – ulgowy (miejsca numerowane) i 45 złotych – na miejsca stojąceDzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny.

A jak będzie w dniu meczu? Pierwsza kasa stadionu otwarta od godziny 10.00bramy stadionu o godz. 14.30Stoisko sklepu GKM S.A. znajdziecie na terenie stadionu przy bramie głównej od ul. Dadosa. Będą tam programy zawodów w cenie 10 złotych. Programy będą także w kasie nr 3 do godziny 14.00.

Kasa dla kibiców z Krosna ulokowana jest przed ich strefą, a programy meczu będą w punkcie gastronomicznym Don Corleone Grudziądz w sektorze fanów gości.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Już 2 lipca ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie na swoim stadionie Wilki Krosno. Początek meczu w niedzielę o godzinie 16.30

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu