Chcecie obejrzeć za darmo mecz żużlowej ekstraligi? 8 maja GKM Grudziądz podejmie KS Toruń (rozgrywki U-24)

W poniedziałek, 8 maja grudziądzka drużyna do lat 24 powalczy na swoim torze w rozgrywkach U-24 Ekstraligi. Na stadionie przy ul. Hallera 4 w Grudziądzu odbędzie się zaległy z I rundy mecz z KS Toruń.

Kacper Pludra (w środku) jest w składzie drużyny GKM Grudziądz na mecz z KS Toruń w U-24 Ekstralidze.

Początek zawodów z udziałem młodych żużlowców o godz. 17.00. Wstęp na stadion przy ul. Hallera 4 jest bezpłatny.

SKŁADY DRUŻYN:

KS TORUŃ: 1. Emil Portner, 2. Oskar Rumiński, 3. Nicolai Heiselberg, 4. Kacper Czajkowski, 5. Bastian Pedersen, 6. Krzysztof Lewandowski, 7. Mateusz Affelt.

GKM GRUDZIĄDZ: 9. Patrick Baek, 10. Kacper Warduliński, 11. Jason Edwards, 12. Jacob Hook, 13. Kacper Pludra, 14. Kacper Łobodziński, 15. Wiktor Rafalski

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Chcecie obejrzeć za darmo mecz żużlowej ekstraligi? 8 maja GKM Grudziądz podejmie KS Toruń (rozgrywki U-24)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu