Czy Vadim Tarasienko pomoże drużynie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz wygrywać mecze? Ma już kontrakt, licencję Ż i otwartą drogę do startów

VADIM TARASIENKO mógł wreszcie podpisać kontrakt na starty w  ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Jeszcze we wtorek, 25 kwietnia na torze Poznaniu musiał zdać egzamin na licencję „Ż”. Był to warunek jego startów w polskiej PGE Ekstralidze. Z zaliczeniem egzaminu nie miał problemu.

Żużlowiec VADIM TARASIENKO 24 kwietnia podpisał kontrakt na starty w ekipie ZOOLESZCZ GKM. Fot. MARYLA RZESZUT

Rosjanin ma już polskie obywatelstwo. Przepisy pozwalają mu na występy w meczach żużlowej PGE Ekstraligi w barwach ZOOLESZCZ GKM Grudziądz dopiero po trzeciej kolejce rozgrywek, która właśnie minęła. Jeśli trener GKM-u Janusz Ślączka uzna, że powinien wejść w skład drużyny na najbliższy mecz to Vadim Tarasienko 30 kwietnia wystąpi na stadionie MOSiR w Krośnie. ZOOLESZCZ GKM Grudziądz zmierzy się na wyjeździe z ekipą Cellfast Wilki Krosno.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Czy Vadim Tarasienko pomoże drużynie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz wygrywać mecze? Ma już kontrakt, licencję Ż i otwartą drogę do startów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu