Drużyna ZOOLESZCZ GKM spotkała się z kibicami w Galerii Grudziądzkiej. Fani żółto-niebieskich mogli zdobyć autograf, zrobić sobie zdjęcie

Z wiarą w udany sezon zaprezentowali się kibicom żużlowcy ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Władze miejskie deklarują wsparcie.

 Sezon żużlowy tuż! Działacze, zawodnicy, trenerzy i wszyscy kibice liczą z optymizmem, że nadchodzi pomyślny sezon, bez poważnych kontuzji żużlowców i ZOOLESZCZ GKM Grudziądz znajdzie się w fazie play off PGE Ekstraligi.

Kibice ciekawi byli zwłaszcza dyspozycji Nicki Pedersena, który wykurował się z bardzo poważnej kontuzji i jest już po pierwszych treningach na torze. Jak twierdzi Nicki Pedersen – nic go nie boli, trenuje z radością i zamierza liczyć się w tegorocznych rozgrywkach.

Podczas prezentacji wsparcie dla grudziądzkiej drużyny zadeklarowały władze miejskie z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim. Był też Łukasz Kowarowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu i radni.

Pierwszy mecz drużyny ZOOLESZCZ GKM 8 kwietnia z Włókniarzem Częstochowa

Znane są terminy spotkań 1. rundy PGE Ekstraligi (8 i 9 kwietnia)ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie na inaugurację ekipę Włókniarza Częstochowa. Już wiadomo, że mecz drużyny ZOOLESZCZ GKM Grudziądz odbędzie się jako drugi w Sobotę Wielkanocną, 8 kwietnia i rozpocznie się o godz. 20.30.

Pozostałe mecze na inaugurację PGE Ekstraligi: 8 kwietnia Apator Toruń – Stal Gorzów o godz. 18.00.

9 kwietnia: Unia Leszno – Wilki Krosno (godz. 16.30) i Motor Lublin – Betard Wrocław (godz. 19.15).

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Drużyna ZOOLESZCZ GKM spotkała się z kibicami w Galerii Grudziądzkiej. Fani żółto-niebieskich mogli zdobyć autograf, zrobić sobie zdjęcie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu