Drużyna GKM GRUDZIĄDZ zaprezentowała się w hali na Lotnisku. Prezydent Maciej Glamowski zapewnił, że miasto będzie wspierać klub żużlowy

Licznie przybyli kibice czarnego sportu, chcąc ujrzeć zawodników i poznać cele na sezon 2024. ZOOleszcz GKM zamierza nadal walczyć w PGE Ekstralidze!

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski życzył GKM-owi sukcesów i zapewnił o wsparciu klubu – sportowej spółki – przez miasto. W tym roku kapitanem drużyny jest Jason Doyle. Zawodnicy integrowali się niedawno na zgrupowaniu w Hiszpanii.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Drużyna GKM GRUDZIĄDZ zaprezentowała się w hali na Lotnisku. Prezydent Maciej Glamowski zapewnił, że miasto będzie wspierać klub żużlowy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu