11 punktów zdobył 26 marca Nicki Pedersen, żużlowiec ZOOLESZCZ GKM Grudziądz w Kryterium Asów w Bydgoszczy! Kontuzji nie ma, forma jest!

W jakiej dyspozycji jest Nicki Pedersen? Ten żużlowiec drużyny ZOOLESZCZ Grudziądz marzy o powrocie na pozycję lidera zespołu. Pierwszy turniej w tym sezonie zaliczył pozytywnie. Zdobył punktów 11 (3,3,1,1,3).

Nicki Pedersen zaliczył udany występ w Kryterium Asów na torze w Bydgoszczy. Fot. Karol Otto

Nicki Pedersen zapewnia, że po koszmarnej kontuzji wrócił do zdrowia, już trenował na torze i czuje, że jest dobrze. Pierwsze zawody z jego udziałem potwierdziły jego dyspozycję. To twardy zawodnik i łatwo nie odpuszcza, więc nic dziwnego, że w Kryterium Asów w Bydgoszczy zrobił wszystko, by pokazać się z dobrej strony.

Łatwo nie było. Wśród rywali Pedersena byli m.in. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Artiom Łaguta

Pełna lista uczestników 34. Kryterium Asów w Bydgoszczy: Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, David Bellego, Szymon Woźniak, Kenneth Bjerre, Dominik Kubera, Jarosław Hampel, Andreas Lyager, Nicki Pedersen, Benjamin Basso, Wiktor Przyjemski, Kacper Woryna, Daniel Jeleniewski, Andrzej Lebiediew, Artiom Łaguta, Szymon Szlauderbach. 

Turniej w Bydgoszczy rozpocznie się w niedzielę, 26 marca o godz. 17.00.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

11 punktów zdobył 26 marca Nicki Pedersen, żużlowiec ZOOLESZCZ GKM Grudziądz w Kryterium Asów w Bydgoszczy! Kontuzji nie ma, forma jest!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu