W piątkowy wieczór na gali w Rudniku – uroczyste podsumowanie sezonu 2023 przez GKM Grudziądz SA

Choć łatwo nie było drużyna żużlowa ZOOLESZCZ GKM Grudziądz utrzymała się w PGE Ekstralidze a młodzież zdobyła medale drużynowych mistrzostw Polski.

Powody do zadowolenia są. Podsumowanie sezonu to zawsze dobra okazja do podziękowań wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do dobrego wyniku, przede wszystkim żużlowcom i trenerom ale i sponsorom oraz Ratuszowi, który dokapitalizowuje spółkę żużlową.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W piątkowy wieczór na gali w Rudniku – uroczyste podsumowanie sezonu 2023 przez GKM Grudziądz SA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu