FOGO UNIA pokonała w Lesznie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 55:35. Słabo pojechali Pedersen i Jakobsen a rewelacyjnie Tarasienko  

Po porażce GKM-u w Lesznie udział w tegorocznych rozgrywkach play off  oddalił się. Grudziądzkie „Gołębie” zapewniły sobie już jednak obecność w PGE Ekstralidze.

Wadim Tarasienko był w Lesznie liderem drużyny ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. FOT. MARYLA RZESZUT

Mecz w Lesznie pokazał, jak dobrym nabytkiem dla ZOOLESZCZ GKM Grudziądz jest Wadim Tarasienko. Wywalczył w tym meczu 13+1 punktów udowadniając, że się rozwija, jeździ coraz lepiej, mimo że nie mógł przygotować się do sezonu tak jak inni zawodnicy. W Lesznie był liderem grudziądzkiej drużyny i udowodnił na obcym torze swoją wartość. Zaskoczeniem jest wynik Nickiego Pedersena i Frederika Jakobsena. Za to junior GKM-u Kacper Pludra zdobył 4+1 pkt i dla młodzieżowca to jest niezły rezultat.

W GKM-ie już rozważa się nowe transfery. W kręgu zainteresowania m.in.: Tai Woffinden, Janusz Kołodziej, Anders Thomsen i Jason Doyle.

(marz)

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – 35
1. Max Fricke 8+1 (1,3,2,0,0,2) 2. Gleb Czugunow 7+1 (1,1,1,2,2)
3. Wadim Tarasienko 13+1 (2,3,2,3,2,1)
4. Frederik Jakobsen 1 (1,0,0)
5. Nicki Pedersen 1 (d,1,d,d) 6. Kacper Pludra 4+1 (0,0,3,1)
7. Kacper Łobodziński 1 (1,0)

8. Wiktor Rafalski ns.

FOGO UNIA LESZNO – 55
9. Bartosz Smektała 7+1 (3,2,0,2)
10. Janusz Kołodziej 13 (3,3,3,1,3)
11. Chris Holder 9+1 (0,1,2,3,3)
12. Jaimon Lidsey 8+1 (3,2,1,1,1)
13. Grzegorz Zengota 10+1 (2,2,3,3)
14. Antoni Mencel 5+2 (2,2,1,0)
15. Damian Ratajczak 3 (3,0,0)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

FOGO UNIA pokonała w Lesznie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 55:35. Słabo pojechali Pedersen i Jakobsen a rewelacyjnie Tarasienko  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu