Jason Doyle, lider GKM-u Grudziądz, po upadku w Anglii trafił do szpitala. Ma pęknięte żebra i uraz barku. Nie wystąpi 26 maja przy Hallera 4 w derby z KS Apator…

Lider i kapitan ZOOLESZCZ GKM Grudziądz upadł podczas meczu w Anglii, przeleciał przez ogrodzenie, ale sam wrócił do parkingu. Jednak konieczne było przewiezienie go do szpitala na badania.

W tym sezonie Jason Doyle prezentuje dobrą formę, nawet niedawno wygrał turniej Grand Prix w Warszawie, pokonując Bartosza Zmarzlika.

Miniony czwartek był dla niego jednak pechowy. W Anglii, podczas meczu King’s Lynn Stars z Ipswich Witches rywalizował na torze z Nicolaiem Klindtem i w ferworze walki odbił się od drewnianej bandy przy prostej i przeleciał przez ogrodzenie. Australijczyk był w stanie o własnych siłach wrócić do parkingu, jednak nie wszystko było w porządku, gdyż karetka zabrała go na badania do szpitala. Lekarze stwierdzili, że ma pęknięte żebra i uraz barku. A już 26 maja w Grudziądzu – derby z KS Apator Toruń. J. Doyle nie będzie mógł w tym meczu wystąpić.Trener drużyny ZOOLESZCZ GKM Grudziądz Robert Kościecha nie może już liczyć na lidera zespołu w zbliżającym się meczu PGE Ekstraligi z KS Apator Toruń. W derby bez lidera grudziądzanie będą mieć bardzo utrudnione zadanie.

Derby z KS Apator już 26 maja na stadionie przy ul. Hallera 4 w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jason Doyle, lider GKM-u Grudziądz, po upadku w Anglii trafił do szpitala. Ma pęknięte żebra i uraz barku. Nie wystąpi 26 maja przy Hallera 4 w derby z KS Apator…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu