Sprzedaż karnetów na mecze ZOOLESZCZ GKM-u rozgrywane w Grudziądzu w 2023 roku ruszy 28 listopada. Podrożały…

Od poniedziałku (28 listopada) rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze żużlowe PGE Ekstraligi drużyny ZOOLESZCZ GKM w sezonie 2023 rozgrywane na stadionie przy ul. Hallera 4 w Grudziądzu.

Gołąb – maskotka klubowa ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. FOT. MARYLA RZESZUT

Gdzie można będzie kupić karnety? Dostępne będą za pośrednictwem strony internetowej www.BILETYnaGKM.pl oraz tradycyjnie – w sekretariacie GKM Grudziądz SA przy ul. Hallera 4 w godzinach 8.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku. Karnety obowiązywać będą na siedem spotkań rundy zasadniczej drużyny ZOOLESZCZ GKM Grudziądz rozgrywanych na stadionie żużlowym przy ul. Hallera 4.

Posiadacze karnetów w cenie wejściówki mają uwzględnione zniżki w programie lojalnościowym GKM Premium.

Kibice, którzy w poprzednim sezonie mieli całoroczne wejściówki będą mogli zachować swoje dotychczasowe miejsce na stadionie. Powinni tylko przedłużyć swój aktualny karnet, co należy uczynić do końca grudnia 2022 r. Przy kupowaniu karnetu trzeba wpisać w polu „kod promocyjny”  9-cyfrowy numer karnetu z sezonu 2022, znajdujący się pod kodem QR.

Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi w 2023 roku.

Będzie można także kupić karnety na miejsca w sektorze D (na trybunie głównej). Do ogólnodostępnej sprzedaży przeznaczono też w GKM-ie dobre miejsca w innych sektorach stadionu.

Atrakcją będzie loteria, w której mogą wziąć udział nabywcy karnetów, którzy kupią je od 28 listopada do 31 grudnia. Każdy kibic, który w tym terminie kupi karnet w sekretariacie klubu otrzyma „zdrapkę”. Do wygrania są m.in. gadżety klubowe, bony do restauracji Don Corleone Grudziądz oraz spotkanie z zawodnikiem ZOOLESZCZ GKM! Wygrywa każdy karnet kupiony w grudniu w biurze GKM-u.

JAKIE SĄ CENY BILETÓW I KARNETÓW?

Bilety w sezonie 2023 kosztować będą 50 i 40 zł. Karnety na sektory B,G,H,I – normalny 290 zł a ulgowy 220 zł. Karnety na trybunę główną – 600 zł a na sektory C,E,F – 350 zł.

Po raz pierwszy od kilku lat w GKM-ie zdecydowano się na podwyżkę cen wejściówek, ze względu na rosnące koszty.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Sprzedaż karnetów na mecze ZOOLESZCZ GKM-u rozgrywane w Grudziądzu w 2023 roku ruszy 28 listopada. Podrożały…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu