Kibice żużla licznie stawili się w sklepie stacjonarnym z gadżetami w Galerii Grudziądzkiej, by spotkać się z zawodnikami i nowym trenerem drużyny (zdjęcia)

Do pierwszych startów ekstraligi żużlowej pozostały ponad dwa miesiące, ale kibice Zooleszczu GKM już są spragnieni emocji na torze przy ul. Hallera.

Podczas weekendu fani czarnego sportu tłumnie przybyli do Galerii Grudziądzkiej, gdzie pojawili się zawodnicy grudziądzkiej drużyny i nowy trener.

Były wspólne zdjęcia, rozmowy i rozdawanie autografów. Na początek prezentacji przed  sezonem 2024 w spotkaniu z kibicami uczestniczyli młodzi zawodnicy Kacper Pludra i Kevin Małkiewicz oraz nowy, główny szkoleniowiec Robert Kościecha, który zastąpił Janusza Ślączkę.

Tekst i fot. Anette

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kibice żużla licznie stawili się w sklepie stacjonarnym z gadżetami w Galerii Grudziądzkiej, by spotkać się z zawodnikami i nowym trenerem drużyny (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu