Konferencja prasowa One Sport i PZMot w GKM-ie w związku z 2. rundą cyklu Tauron Speedway Euro Championship 2024 na torze przy Hallera4!

W GKM Grudziądz oficjalnie zapowiedziano dziś 2. rundę cyklu Tauron Speedway Euro Championship w sezonie 2024. Będzie się działo 20 lipca na torze przy ul. Hallera 4!

One Sport i Polski Związek Motorowy zorganizował dziś w siedzibie GKM-u  Grudziądz konferencję prasową. Powód? Na 20 lipca w Grudziądzu wyznaczono termin jednej z 4 rund TAURON Speedway Euro Championship. Po raz pierwszy w historii grudziądzkiego speedwaya tak ważna, międzynarodowa impreza zagości na torze przy Hallera 4.

W konferencji prasowej uczestniczyli: Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza, Piotr Szymański – przewodniczący komisji wyścigów torowych FIM Europe, Marcin Murawski – prezes GKM Grudziądz SA i Karol Lejman reprezentujący One Sport sp. z o.o.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski zapewnił, że tej rangi turniej żużlowy ma wsparcie miasta: – To cykl, który przez 11 lat istnienia zyskał rangę jednego z najbardziej prestiżowych w „czarnym sporcie”. Miasto wspiera organizatorów tej sportowej imprezy rangi mistrzostw Europy. Niecierpliwie czekamy na przyjazd do Grudziądza czołowych żużlowców Europy. Rywalizacja będzie na pewno zacięta i emocjonująca.

GKM rozpoczyna sprzedaż biletów na 2. rundę w Grudziądzu.

1. runda SEC odbędzie się 8 czerwca w Debreczynie na Węgrzech. 2. runda w Grudziądzu 20 lipca, 3. runda 24 sierpnia w Niemczech (Guestrow) a 4. runda 21 września w Chorzowie.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Konferencja prasowa One Sport i PZMot w GKM-ie w związku z 2. rundą cyklu Tauron Speedway Euro Championship 2024 na torze przy Hallera4!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu