Miasto dokapitalizowało GKM Grudziądz SA w tym roku 4 milionami  zł. Ma też 500 tys. zł. na dokumentację projektową rozbudowy stadionu

Już na sesji Rady Miejskiej we wrześniu przegłosowana została decyzja o zmianach w budżecie miasta. To pozwoliło przeznaczyć 500 tysięcy złotych na wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę trybun stadionu żużlowego przy ul. Hallera 4.

Spotkanie w GKM Grudziądz w sprawie sfinansowania dokumentacji projektowej na rozbudowę stadionu żużlowego.

Żużel to sport, który w Grudziądzu przyciąga na stadion najwięcej kibiców. Na niektórych meczach wręcz brakuje miejsc. O rozbudowie trybun mówi się od dłuższego czasu. Plan ten zaczyna przybierać realne kształty.

– Od lat nasz samorząd konsekwentnie wspiera grudziądzki żużel. Bardzo cieszy mnie też każde wsparcie, jakie udzielane jest naszemu klubowi, bo dzięki temu może on funkcjonować w najwyższej lidze rozgrywkowej – komentuje Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Nie tylko miasto wspiera GKM Grudziądz SA. Klub żużlowy pozyskuje znaczące kwoty od sponsorów.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Miasto dokapitalizowało GKM Grudziądz SA w tym roku 4 milionami  zł. Ma też 500 tys. zł. na dokumentację projektową rozbudowy stadionu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu