Leczący kontuzję Nicki Pedersen już na torze. I wygrywa!

No i jak poszło Nickiemu Pedersenowi w dzisiejszym meczu duńskiej  SpeedwayLigaen? Dał radę! Nie w pełni zdrowy, po poważnym wypadku, a jednak zdobył 11 pkt, a jego drużyna Holsted Tigers wygrała mecz 49:35.

FOT. KAROL OTTO

Mijają zaledwie dwa tygodnie od wypadku na torze lidera grudziądzkiej drużyny.

Dziś duńska drużyna Nickiego Pedersena – Holsted Tigers wygrała mecz na swoim torze z ekipą GSK Liga 49:35. Swój udział w zwycięstwie miał lider ZOOleszcz GKM-u Grudziądz.

Spójrzmy na wyniki jego teamu:

Nicki Pedersen  11 (d,3,3,2,3), Rasmus Jensen 15+3 (2,2,3,3,2,3), Lasse Bjerre 8+1 (3,1,2,0,d,2), Michael Palm Toft 12 (3,3,1,3,1,1), Marius Nielsen 3+1 (0,2,1,0,0).

Chociaż Pedersen nie zdobył największej liczby punktów, to jego udany start po krótkiej rekonwalescencji budzi uznanie. 18 maja uległ wypadkowi (dwa złamane żebra, przebite płuco, krwiaki i poobijana dotkliwie klatka piersiowa) a 1 czerwca wygrywa w meczu ligowym!

Determinacja w powrocie na tor tego żużlowca jest niezwykła. On sam wierzy, że także 5 czerwca w Grudziądzu pomoże swojej drużynie ZOOleszcz GKM w starciu z Fogo Unią Leszno, w meczu PGE Ekstraligi. Jego obecność w drużynie na pewno jest dodatkowym magnesem dla fanów.

Mecz ZOOleszcz GKM – Fogo Unia Leszno rozpocznie się 5 czerwca (niedziela) o godz. 16:30. Bilety na #GRULES już są dostępne.

www.BILETYnaGKM.pl

Można kupić je w sekretariacie GKM-u Grudziądz S.A. przy ul. Hallera 4. W czwartek i piątek będzie czynny w godz. 8.00 – 15.00. Lepiej kupić wejściówkę wcześniej, bowiem w dniu meczu cena biletu jest wyższa o 5 zł.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Leczący kontuzję Nicki Pedersen już na torze. I wygrywa!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu