Zakaz wojewody! Nie ma sprzedaży biletów na sektory A i B na mecz ZOOLeszcz GKM – Unia Leszno

Nie będzie kibiców w sektorach A i B na stadionie żużlowym w Grudziądzu 5 czerwca podczas meczu PGE Ekstraligi pomiędzy drużyną ZOOLeszcz GKM a Fogo Unią Leszno. Posiadaczom karnetów przydzieli się nowe miejsce.

Postępowanie wobec GKM Grudziądz SA wszczął wojewoda kujawsko-pomorski z powodu nieodpowiedniego zachowania kibiców podczas derby  For Nature Solutions Apator Toruń – ZOOleszcz GKM.

Skutek? Wydany został zakaz przeprowadzania imprez masowych w wydzielonych sektorach A i B stadionu przy Hallera 4, podczas spotkania 5 czerwca pomiędzy ZOOLESZCZ GKM, a FOGO Unią Leszno.

GKM SA musi się tej decyzji podporządkować.

FOT. MARYLA RZESZUT

Grudziądzki Klub Motocyklowy SA w Grudziądzu informuje, że oba sektory A i B zostały już wyłączone ze sprzedaży biletów na mecz z Fogo Unią Leszno.

Co mają zrobić wszyscy posiadacze karnetów w sektorze B w związku z decyzją wojewody?

Pracownicy GKM-u wyjaśniają, że otrzymają oni na ten mecz nowe miejsce na stadionie.

Klub informuje też kibiców speedwaya, że  sprzedaż biletów online na mecz #GRULES rozpocznie się jeszcze w środę, 1 czerwca.  Stacjonarna sprzedaż prowadzona będzie w sekretariacie klubu, począwszy od czwartku.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zakaz wojewody! Nie ma sprzedaży biletów na sektory A i B na mecz ZOOLeszcz GKM – Unia Leszno

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu