PKN Orlen generalnym sponsorem drużyn młodzieżowych i szkółki GKM-u Grudziądz. Prezes Daniel Obajtek odwiedził żużlowców w klubie (zdjęcia)

Przyjechał do Grudziądza na budowę elektrowni, ale znalazł czas na wizytę w GKM-ie. Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek zaakceptował sponsorowanie drużyn młodzieżowych i szkółki żużlowej GKM-u w sezonie 2023.

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek spotkał się z żużlowcami pierwszej drużyny ZOOLESZCZ GKM Grudziądz SA startującymi w PGE Ekstralidze oraz z młodzieżowcami. Była to okazja do rozmowy o treningach, wynikach i szkoleniu adeptów żużla – bardzo popularnej w Grudziądzu dyscypliny sportu.  

PKN Orlen sponsoruje już wiele drużyn sportowych w Polsce, wspierając finansowo ekipy zawodowe, w tym reprezentacje narodowe, a także szkolenie młodych, sportowych talentów.

– Każda pomoc grudziądzkim drużynom sportowym jest bardzo potrzebna. Dziękuję panu prezesowi Danielowi Obajtkowi za tę wizytę w klubie żużlowym oraz czas i uwagę  poświęconą naszej drużynie GKM-u – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.  

Wsparcie Orlenu na pewno jest bardzo ważne dla młodych, grudziądzkich  żużlowców, którzy regularnie startują w rozgrywkach U24 Ekstraligi czy Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Zyskają także adepci szkółki żużlowej GKM-u.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

PKN Orlen generalnym sponsorem drużyn młodzieżowych i szkółki GKM-u Grudziądz. Prezes Daniel Obajtek odwiedził żużlowców w klubie (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu