Słabo idzie (na razie) drużynie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Tańsze bilety na mecz PGE Ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław: po 25 zł.

Jeden remis i pasmo porażek – nie takiego początku sezonu spodziewali się kibice drużyny ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Żeby zachęcić kibiców do licznego przyjścia na mecz klub obniżył cenę biletów na spotkanie PGE Ekstraligi, które odbędzie się 19 maja.

Wiktor Rafalski, żużlowiec ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Fot. Karol Otto

Nie chcemy tu niczego wypominać. Jednak na konferencji prasowej w GKM-ie (z Vadimem Tarasienko) przed sezonem śmiało mówiło się o miejscu w play off i walce o medale. Głos rozsądku zabrzmiał wówczas z ust kobiety – wiceprezydent Grudziądza Róży Lewandowskiej, która studziła zapędy i mówiła rozważnie: – Najpierw się utrzymajmy w PGE Ekstralidze a później będzie można ewentualnie wytyczać wyższe cele…

Trzeba wierzyć, że ZOOLESZCZ GKM Grudziądz rozwinie skrzydła i w końcu zacznie wygrywać mecze, choć zbliżająca się konfrontacja z liderem rozgrywek raczej nie skłania do optymizmu… Jednak w sporcie wszystko jest możliwe. Tylko nieporozumieniem jest oglądanie się akurat na Nickiego Pedersena, trzykrotnego mistrza świata, który jest po niezwykle poważnej kontuzji i cud (a właściwie też mistrzostwo świata – czwarte!), że w ogóle jeździ, wygrywa i zdobywa punkty. Może mieć słabsze dni, zwłaszcza gdy mecze odbywają się na ciężkich torach. Forsowanie na siłę tego zawodnika nikomu pożytku nie przyniesie, ani Pedersenowi, ani drużynie, bo kapitan GKM-u może pomóc zespołowi, ale zdrowy. Jeśli więc czuje ból i widzi, że szarżowanie w meczu może znów skończyć się dla niego szpitalem, powinien odpuścić. Akurat Pedersenowi nie można odmówić, że to wyjątkowo twardy i waleczny żużlowiec. Ale wszystko ma swoje granice. Główny ciężar wyniku w meczu spoczywa więc na pozostałych zawodnikach.     

Skoro – jak na razie – wyniki grudziądzkiej drużyny żużlowej nie są zadowalające, klub obniżył ceny biletów na najbliższy mecz PGE Ekstraligi w Grudziądzu. A mecz zapowiada się bardzo ciekawie. 19 maja (piątek) na stadionie przy Hallera 4 pojawi się lider tabeli BETARD Sparta Wrocław. Nic nie jest z góry przesądzone, ale drużynę GKM-u czeka bardzo ciężka przeprawa.

Bilety na ten mecz kosztują 25 złotych, bez podziału na normalne i ulgowe. Wszyscy posiadacze karnetów będą mogli odebrać bezpłatny program meczu.

Sprzedaż biletów po 25 zł. rozpoczęła się w piątek,  12 maja.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Słabo idzie (na razie) drużynie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Tańsze bilety na mecz PGE Ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław: po 25 zł.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu