Sparing dwóch mocnych drużyn PGE Ekstraligi już 30 marca w Grudziądzu! Zmierzą się ZOOLESZCZ GKM i APATOR TORUŃ  

Tradycji stanie się zadość. Zbliża się Wielkanoc więc na torze przy Hallera 4 będą emocje żużlowe. ZOOLESZCZ GKM podejmie drużynę toruńskich „Aniołów”.

30 marca (sobota) ścigać się będą żużlowcy dwóch drużyn z kujawsko-pomorskiego czyli mamy sparingowe derby. Dzień wcześniej GKM wystąpi w sparingu na Motoarenie w Toruniu.

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ – KS APATOR TORUŃ

SKŁADY:

KS Apator Toruń: 1. Wiktor Lampart, 2. Robert Lambert, 3. Oskar Rumiński, 4. Paweł Przedpełski, 5. Emil Sajfutdinow, 6. Krzysztof Lewandowski, 7. Mateusz Affelt

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz: 9. Max Fricke, 10. Kacper Pludra, 11. Vadim Tarasenko, 12. Jaimon Lidsey, 13. Jason Doyle, 14. Kacper Łobodziński, 15. Kevin Małkiewicz, 16. Jan Przanowski

Początek 30 marca o godz. 14.00.

Bilety na sobotni sparing kosztują 15 złotych. Dzieci do 7 lat mają wstęp bezpłatny. Można kupić na:  www.BILETYnaGKM.PL lub w Sklepie Kibica GKM Grudziądz SA (ul. Konarskiego 45). Są też w sekretariacie GKM-u przy ul. Hallera 4.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Sparing dwóch mocnych drużyn PGE Ekstraligi już 30 marca w Grudziądzu! Zmierzą się ZOOLESZCZ GKM i APATOR TORUŃ  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu