Wadim Tarasienko ma dostać polskie obywatelstwo i miejsce w drużynie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Wzmocni żółto-niebieskich

Wiele wskazuje na to, że rosyjski żużlowiec Wadim Tarasienko otrzyma polskie obywatelstwo i będzie startować w polskiej lidze. W którym klubie? Deklarację już podpisał w ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, w którym pracował w 2022 roku.

Wadim Tarasienko w minionym sezonie pomagał teamowi Kacpra Pludry, juniora ZOOLESZCZ GKM Grudziądz.

Jeśli 28-letni Wadim Tarasienko otrzyma polski paszport (a jest już blisko, o ile już nie otrzymał) to w sezonie 2023 będzie występować w barwach ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, z którym zawarł już porozumienie. Jego obecność w GKM-ie wzmocniłaby drużynę ale i wprowadziła rywalizację o miejsce w składzie.

W sezonie 2022 r Wadim Tarasienko pracował w ZOOLESZCZ GKM-ie, pomagając teamowi juniora Kacpra Pludry, który zanotował udany sezon i zostaje w Grudziądzu.

Nieoficjalnie wiemy, że w przyznanie obywatelstwa Wadimowi Tarasience  skutecznie zaangażowali się Marcin Murawski, prezes GKM Grudziądz i … prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

(marz)

FOT. SPEEDWAYNEWS

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wadim Tarasienko ma dostać polskie obywatelstwo i miejsce w drużynie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Wzmocni żółto-niebieskich

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu