Żółto-Niebieski Dzień Dziecka w sobotę na Hallera 4! Będzie zabawa i spotkanie z żużlowcami

Place zabaw, dmuchańce, stoiska, a przede wszystkim – możliwość obejrzenia motocykli żużlowych, porozmawiania z zawodnikami ZOOLESZCZ GKM i zrobienia sobie pamiątkowej fotki. Wyznaczony na 11 czerwca Żółto- Niebieski Dzień Dziecka rozpocznie się na Hallera 4 o godz. 10.

Stadion żużlowy w Grudziądzu 11 czerwca zmieni się w wielki plac zabaw dla dzieci. FOT. ANNA LEŃSKA

GKM Grudziądz SA wraca do organizacji Żółto-Niebieskiego Dnia dziecka. Przerwa była spowodowana epidemią covidu. Tej imprezy bardzo kibicom brakowało. GKM SA chce te zaległości nadrobić.

Najmłodsi z rodzicami lub opiekunami mogą liczyć na sporo atrakcji na stadionie żużlowym.

W sobotę, 11 czerwca o godzinie 10.00 rozpocznie się wspólna zabawa. Dzieci będą mogły rozerwać się na placach zabaw i dmuchańcach. Pojawią się stoiska partnerów klubu żużlowego.   

Żółto-Niebieski  Dzień Dziecka to okazja do spotkania z żużlowcami drużyny ZOOLESZCZ GKM. Będzie można z nimi porozmawiać, obejrzeć z bliska motocykl żużlowy, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub dostać autograf. Będą seniorzy i juniorzy.  

GKM S.A. serdecznie zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami i opiekunami oraz całe rodziny na stadion przy Hallera 4!

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Żółto-Niebieski Dzień Dziecka w sobotę na Hallera 4! Będzie zabawa i spotkanie z żużlowcami

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu