ZOOLESZCZ GKM Grudziądz chce pokonać Fogo Unię Leszno i wygrać pierwszy raz w tym sezonie. Pedersen liderem, Tarasienko wystąpi w meczu po 3. rundzie

To będzie bardzo ważny mecz żużlowej PGE Ekstraligi. W niedzielę (23 kwietnia) w 3. rundzie ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie Fogo Unię Leszno.

20 kwietnia na swoim torze grudziądzcy żużlowcy trenowali bardzo solidnie. FOT. KAROL OTTO

Piątkowy trening grudziądzkiej drużyny (21 kwietnia) był zamknięty dla kibiców a także dla mediów. Na tor przy ul. Hallera 4 przybyli wszyscy zawodnicy oprócz Nicki Pedersena, który od początku tego sezonu imponuje niesamowitą formą.

W minioną środę w Danii, w meczu SpeedwayLigaen drużyna Sonderjylland Elite Speedway poległa na swoim torze z Holsted Tigers 37:47. Dla zwycięskich „Tygrysów” 15 pkt zdobył w tym meczu Nicki Pedersen: 15+1 (2,3,1,3,3,3).

Trener ZOOLESZCZ GKM Janusz Ślączka po porażce w Gorzowie Wielkopolskim orzekł, że jeszcze nie wszyscy grudziądzcy żużlowcy są w odpowiedniej formie i muszą sporo potrenować przed starciem z Unią Leszno. Po piątkowym treningu w Grudziądzu wybrał skład na Unię Leszno. Jeszcze nie mógł sięgnąć po Wadima Tarasienkę, który jest na treningach bardzo szybki. Żużlowiec ten będzie mógł startować w PGE Ekstralidze dopiero po 3. kolejce.  

SKŁADY DRUŻYN:

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ: 9. Max Fricke, 10. Fredrik Jakobsen, 11. Gleb Czugunow, 12. Norbert Krakowiak, 13. Nicki Pedersen, 14. Kacper Pludra, 15. Kacper Łobodziński.  

FOGO UNIA LESZNO: 1. Bartosz Smektała, 2. Janusz Kołodziej, 3. Jaimon Lidsey, 4. Grzegorz Zengota, 5. Chris Holder, 6. Damian Ratajczak, 7. Hubert Jabłoński.

Po remisie na swoim torze i porażce w Gorzowie Wielkopolskim (ebut.pl Stal wygrała 51:39) grudziądzka drużyna chce odnieść pierwsze w tym sezonie ligowe zwycięstwo.

Jeszcze w sobotę bilety na ten mecz sprzedaje Sklep Kibica w Galerii Grudziądzkiej w godz. 12.00-18.00.

Początek meczu ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ – FOGO UNIA LESZNO 23 kwietnia (niedziela) na stadionie przy ul. Hallera 4 o godz. 16.30.

MARYLA RZESZUT

FOT. KAROL OTTO  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz chce pokonać Fogo Unię Leszno i wygrać pierwszy raz w tym sezonie. Pedersen liderem, Tarasienko wystąpi w meczu po 3. rundzie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu