ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 30 kwietnia jedzie do Krosna na mecz z Wilkami debiutującymi w PGE Ekstralidze. W ekipie „Gołębi” po raz pierwszy Vadim Tarasienko (zobacz składy)

30 kwietnia ZOOLESZCZ GKM Grudziądz będzie walczyć na wyjeździe z Cellfast Wilkami Krosno w 4. rundzie PGE Ekstraligi. Gospodarze to beniaminek ekstraligi, ale mają niezły skład i zapowiadają zwycięstwo na swoim torze. Ale GKM  też chce wygrać mecz.

Co czeka grudziądzką drużynę ZOOLESZCZ GKM w Krośnie? Zacięty mecz i… piękne podprowadzające. Radzimy naszym zawodnikom nie rozpraszać się na starcie… Fot. Cellfast Wilki Krosno

W składzie grudziądzan pojawił się po raz pierwszy Vadim Tarasienko, który bardzo chce się wykazać i udowodnić, że działacze nie pomylili się pozyskując go do zespołu. Z kolei w składzie Wilków jest Krzysztof Kasprzak, który w poprzednim sezonie startował w barwach ZOOLESZCZ GKM Grudziądz i zapewne będzie chciał udowodnić swoją wartość.

Składy drużyn na mecz 30 kwietnia w Krośnie:

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ
1. Gleb Czugunow
2. Max Fricke
3. Vadim Tarasenko
4. Frederik Jakobsen
5. Nicki Pedersen
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

CELLFAST WILKI KROSNO
9. Vaclav Milik
10. Krzysztof Kasprzak
11. Mateusz Świdnicki
12. Jason Doyle
13. Andrzej Lebiediew
14. Krzysztof Sadurski
15. Denis Zieliński

Początek meczu w niedzielę o godz. 19.15.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 30 kwietnia jedzie do Krosna na mecz z Wilkami debiutującymi w PGE Ekstralidze. W ekipie „Gołębi” po raz pierwszy Vadim Tarasienko (zobacz składy)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu