ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie 14 kwietnia drużynę PLATINUM Motor Lublin. W klubie przy Hallera 4 dbają o tor: zabezpieczają go przed deszczem

Zapowiada się znakomity mecz, ale przedtem odbędą się treningi i sparingi.

Nawierzchnia toru musi być odpowiednio przygotowana. W klubie żużlowym przy ul. Hallera 4 rozłożono plandekę zabezpieczającą tor przed deszczem. Pomagała w tym grupa wiernych GKM-owi kibiców. 

21 kwietnia ZOOLESZCZ GKM pojedzie na spotkanie z Falubazem w Zielonej Górze a 26 kwietnia powalczy we Wrocławiu z Betardem Spartą. Te dwa mecze wyjazdowe będą szalenie trudne, dlatego grudziądzanie muszą koniecznie ten sezon zacząć 14 marca od zwycięstwa na swoim torze.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie 14 kwietnia drużynę PLATINUM Motor Lublin. W klubie przy Hallera 4 dbają o tor: zabezpieczają go przed deszczem

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu