ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podziękował wszystkim, którzy wspierają żużel: sponsorom, partnerom i władzom miasta

Na gali GKM Grudziądz w hotelu Rudnik: podsumowanie sezonu, podziękowania sponsorom i partnerom oraz władzom Grudziądza, które dofinansowały żużlową spółkę akcyjną. I przedstawienie drużyny na sezon 2023.

Od prawej: Marcin Murawski – prezes GKM Grudziądz, Róża Lewandowska – wiceprezydent Grudziądza, Łukasz Kowarowski – przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu, Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza i duet prowadzący uroczystość.

Działacze, trenerzy i zawodnicy mają powód do zadowolenia, gdyż drużyna ZOOLESZCZ GKM Grudziądz utrzymała się w PGE Ekstralidze, mimo straty lidera Nickiego Pedersena, który uległ bardzo poważnej kontuzji. A przed sezonem GKM mierzył w play-off, miejsce w czołowej czwórce i walkę o medale drużynowych mistrzostw Polski.

Jak zwykle na takich klubowych podsumowaniach sezonu wyrazy wdzięczności kieruje się do tych osób, które wspierają grudziądzki żużel. Prezes GKM S.A. Marcin Murawski wręczył podziękowania prezydentowi Grudziądza Maciejowi Glamowskiemu, przewodniczącemu Rady Miejskiej w Grudziądzu Łukaszowi Kowarowskiemu oraz wiceprezydent Grudziądza Róży Lewandowskiej.

Na gali nie zabrakło zawodników, którzy będą w sezonie 2023 walczyć w barwach ZOOLESZCZ GKM pod kierunkiem trenerów Janusza Ślączki i Roberta Kościechy.

Wystąpili przed zebranymi: Max Fricke pozyskany ze Stelmet Falubazu Zielona Góra, Mateusz Szczepaniak (opuścił drużynę Cellfast Wilki Krosno) i Gleb Czugunow pozyskany z Wrocławia. Pojawili się też dotychczasowi żużlowcy drużyny ZOOLESZCZ GKM: Nicki Pedersen, Fredrik Jakobsen i Norbert Krakowiak, którzy już mają nowe umowy z grudziądzkim klubem. Była też czwórka podstawowych juniorów: Kacper Pludra, Kacper Łobodziński, Wiktor Rafalski i Seweryn Orgacki.

Żużlowcy wraz z prezydentem miasta Maciejem Glamowskim i prezesem GKM-u Marcinem Murawskim wręczyli podziękowania licznym sponsorom i partnerom klubu.

Galę GKM-u Grudziądz prowadzili: Anita Mazur z Eleven Sports i Kamil Morydz.

(marz)

Z Australijczykiem Maxem Fricke (w środku) wiele osób zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcia, m.in. Łukasz Kowarowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podziękował wszystkim, którzy wspierają żużel: sponsorom, partnerom i władzom miasta

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu