Żużlowe derby w Grudziądzu GKM – Apator Toruń już 18 czerwca! Będą emocje! Trzeba wygrać ten mecz. Bilety idą jak woda…

Zadanie naszej drużyny na najbliższy mecz? Wygrać derby! W 10. kolejce PGE Ekstraligi ZOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie na swoim torze drużynę For Nature Solutions KS Apator Toruń.

FOT. KAROL OTTO

Skoro grudziądzka drużyna w poprzednim meczu na swoim torze pokonała mistrza Polski to jest w stanie wygrać z Apatorem Toruń. Wsparcie fanów zawsze pomaga zawodnikom.     

Bilety na derby sprzedają się znakomicie. W GKM-ie informują, że już 5 tysięcy miejsc na stadionie jest zajętych przez karnetowiczów i posiadaczy biletów. Kibice mogą kupić wejściówki na stronie  www.BILETYnaGKM.pl oraz w sekretariacie klubu w dni robocze od 12 czerwca w godzinach 8.00 – 15.00 i w Sklepie Kibica w Galerii Grudziądzkiej od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 18.00, w sobotę od 12.00 do 16.00.

Ceny biletów: 50 złotych – normalny (miejsca numerowane), 40 złotych – ulgowy (miejsca numerowane)Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny. Bilety na Sektor Gości – w cenie 60 złotych online na www.BILETYnaGKM.pl i w kasie przed sektorem w dniu meczu, 18 czerwca.

Komu przysługują bilety ulgowe? Mogą je kupić dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci do 24 lat (z ważną legitymacją studencką), emeryci i renciści powyżej 65 lat (z ważną legitymacją) oraz kobiety powyżej 60 lat.

Początek derby w Grudziądzu 18 czerwca o godz. 19.15.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Żużlowe derby w Grudziądzu GKM – Apator Toruń już 18 czerwca! Będą emocje! Trzeba wygrać ten mecz. Bilety idą jak woda…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu