Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski: – Zapraszam mieszkańców na kawę, na Górę Zamkową!

Kto skorzysta z zaproszenia Macieja Glamowskiego – prezydenta Grudziądza i przyjdzie 9 lipca o godz. 17.30 na kawę, na Górę Zamkową? Poprzednim razem chętnych było wielu. Wkrótce kolejna okazja do spotkania z prezydentem w urokliwym miejscu.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza zaprasza mieszkańców na kawę, na Górę Zamkową – 9 lipca.

Grudziądzanie są zachwyceni imprezami na Górze Zamkowej i oczekują, że będą następne, po całym udanym bloku z okazji 731. urodzin miasta Grudziądza. I rzeczywiście, imprezy na Górze Zamkowej nie były tylko „od święta”,  bo już zbliżają się kolejne.

Przypomnę tylko, że na kawę z prezydentem Grudziądza, Maciejem Glamowskim 18 czerwca, w kawiarni na Górze Zamkowej, ustawiła się spora kolejka. Była możliwość wypicia kawy, skosztowania tortu i porozmawiania z prezydentem. Niektórzy zrobili sobie wspólne zdjęcia.

Najbliższa okazja do spotkania się z ojcem miasta przy kawie będzie 9 lipca.

– Serdecznie zapraszam na wspólną kawę ze mną. Będzie ją można wypić na naszej urokliwej Górze Zamkowej w sobotę, 9 lipca. Początek o godzinie 17. 30 – zachęca mieszkańców prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

Przewidziane są też tego dnia inne atrakcje na Górze Zamkowej: warsztaty kreatywne, występ 17-letniej Katii Babenczuk  i koncert kwartetu Arco Quartet w ramach Festiwalu Lato na Starym Mieście.  

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski: – Zapraszam mieszkańców na kawę, na Górę Zamkową!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu