Widoki Grudziądza dziś na Górze Zamkowej. „Muzeum na leżaku” zaprasza: obejrzymy nasze miasto na obrazach i rysunkach

Co robicie dziś wieczorem? Na Górze Zamkowej historycy z naszego Muzeum pokażą najciekawsze rysunki i prace malarskie przedstawiające Grudziądz na przestrzeni wieków. Przygotowali projekcję. Warto się wybrać. Początek we wtorek o godz. 20.00.

Jak Grudziądz uwiecznili na płótnie lub w grafikach artyści żyjący przed kilkuset laty? Możemy dzięki nim dowiedzieć się, jakie wówczas było nasze miasto, jak kiedyś wyglądało. Wykład z projekcją przygotowali historycy z Muzeum im. Ks. Władysława Łęgi Emilia Markot-Borkowska i Mateusz Promiński.

We wtorek (26 lipca) w godz. 20.00-21.00 na Górze Zamkowej kolejna odsłona „Muzeum na leżaku”. Temat może zainteresować każdego: „Widoki Grudziądza”.

Muzeum zaprasza! Wstęp wolny.

(marz)

Fot. Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Widoki Grudziądza dziś na Górze Zamkowej. „Muzeum na leżaku” zaprasza: obejrzymy nasze miasto na obrazach i rysunkach

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu