Nowe trasy koncertowe Teresy Werner: z Pascalem Silvą z Dominikany i Chorwatem – Goranem Karanem

Teresa Werner nie przestaje zaskakiwać swoich fanów, a ma ich naprawdę dużo. Daje koncert za koncertem, ostatnio przy pełniutkiej sali w Kwidzynie. I już ogłasza specjalne trasy koncertowe: Andrzejkową Galę z Pascalem Silvą (będą 27 listopada w Toruniu) i grudniową z Goranem Karanem.

Teresa Werner podczas koncertu w Kwidzynie. Na widowni miała komplet.

W Grudziądzu Teresa Werner zaśpiewa 6 listopada w teatrze. Kto nie będzie mógł przyjść na ten koncert ma do wyboru wiele innych, także w sąsiedztwie Grudziądza. Teresa Werner wystąpi 27 listopada w auli UMK w Toruniu a wraz z nią Pascal Silva – gość specjalny z Dominikany. Razem przygotowali na listopad Trasę Andrzejkową po dużych miastach Polski.

Zaprasza swoich fanów na portalu społecznościowym: – Ta jesień zapowiada się wyjątkowo gorąco! ❤Serdecznie zapraszam na moje koncerty z okazji Andrzejek, na których u mojego boku wystąpi Pascal Silva, bardzo utalentowany i roztańczony piosenkarz z Dominikany 🙂 Widzimy się już: 23.11.2022 Rybnik – Teatr Ziemi Rybnickiej, 24.11.2022 Rzeszów – Kino Zorza, 25.11.2022 Kraków – Kino Kijów, 26.11.2022 Leszno – Miejski Ośrodek Kultury, 27.11.2022 Toruń – Aula UMK. Do miłego zobaczenia! 🙂

Od 30 listopada we Wrocławiu Teresa Werner rozpocznie tournee z popularnym wokalistą chorwackim Goranem Karanem i razem koncertować będą w grudniu kolejno w Gdyni, Warszawie, Poznaniu i Pile.     

(marz)

Fot. Serwis Teresy Werner 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nowe trasy koncertowe Teresy Werner: z Pascalem Silvą z Dominikany i Chorwatem – Goranem Karanem

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu