Karolina Kołeczek, lekkoatletka Olimpii Grudziądz brązową medalistką halowych mistrzostw Polski !

Podczas 67. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu Karolina Kołeczek z czasem 8.25 wywalczyła 3. miejsce i brązowy medal w biegu na 60 metrów przez płotki.

Zawodniczka Olimpii Grudziądz Karolina Kołeczek to uczestniczka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Bardzo jej zależy, aby zakwalifikować się na kolejne igrzyska olimpijskie, dlatego ciężko pracuje, by to osiągnąć. W sobotę (18 lutego) podczas halowych mistrzostw Polski w Toruniu uległa tylko Weronice Nagięć (KS AZS AWF Kraków) i Marice Majewskiej z AZS AWF Gorzów Wielkopolski.

Ponadto biegacz Olimpii Grudziądz Jakub Augustyniak z czasem 1:51.73 awansował do finału biegu na 800 metrów. W finale zajął 5. miejsce z czasem 1:50:48, co dało mu srebrny medal w kategorii U23.

W konkursie skoku wzwyż Damian Donakowski zaliczył wysokość 2.08 m (rekord życiowy!), zajął 3. miejsce w kategorii U23 (czwarte miejsce w konkursie) i zdobył brązowy medal🥉.

W konkursie skoku wzwyż startował też reprezentant Olimpii Grudziądz Cezar Sidya , który w tym sezonie miał już na koncie zaliczoną wysokość 2.13 m. W PZLA Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu Sidya skoczył 2.04 m i zajął 5. miejsce. Niedawno, podczas Mistrzostw Polski U20 w Rzeszowie, zajął 3. miejsce z rezultatem 2.06 m. i zdobył brązowy medal. 🥉Możliwości tego zawodnika są znacznie większe niż ostatnio uzyskiwane wyniki. Miejmy nadzieję, że „rozkręci się” w trakcie sezonu.

(marz)

FOT. OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Karolina Kołeczek (GKS Olimpia Grudziądz) na 3. stopniu podium z brązowym medalem halowych mistrzostw Polski w Toruniu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Karolina Kołeczek, lekkoatletka Olimpii Grudziądz brązową medalistką halowych mistrzostw Polski !

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu