1 lutego na koncie grudziądzkiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było już 243.255,25 zł.!

Grudziądzanie nie zawiedli i gremialnie wzięli udział w 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tuż przed godz. 4.00 rano 30 stycznia Sztab WOŚP w Grudziądzu miał na koncie dokładnie 219.679, 55 zł! Doszły jeszcze kolejne wpływy. Kwota ta 1 lutego urosła do 243.255,25 złotych. Miejski finał zakończył się efektownie: światełkiem do nieba.

 Jak zwykle licznie włączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grudziądzu wolontariusze, sponsorzy, darczyńcy. Organizatorzy dwoili się i troili, by stworzyć warunki do  zebrania jak największej kwoty na szczytny cel. W tym roku Orkiestra grała pod hasłem:  „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

Efekt jest imponujący. Przed godz. 4.00 rano 30 stycznia Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grudziądzu miał na koncie 219.679, 55 zł!

A 1 lutego kwota ta urosła do 243.255,25 złotych.

Zliczane były wpływy z eskarbonki i dłużej trwały grudziądzkie licytacje na Allegro WOŚP.

(marz)

sdr_vivi

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

1 lutego na koncie grudziądzkiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było już 243.255,25 zł.!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu