Góra Zamkowa żyje! W sobotę był pokaz laserowy, teatr tańca, rozruch z Up Fit, tort z prezydentem, a wieczorem Silent Disco na Ratuszowej (wideo)

Urodziny Grudziądza mijają z pompą! Kolejny blok imprez był w sobotę (18 czerwca), na Górze Zamkowej: ćwiczenia, warsztaty, rośliny zielone z CEE, spotkanie z żużlowcami ZOOLLESZCZ GKM. Prezydent Grudziądza serwował kawę i tort.   

Rozruch z Up Fit w niepowtarzalnej scenerii Góry Zamkowej.

SOBOTA:

JARMARK SPICHRZOWY. Dzień trzeci. 18 czerwca 2022.

GÓRA ZAMKOWAgodz. 13.00 -15.00 – Rozruch z UP FIT,

godz. 13.00 – 21.00 – SZELEST BUS,

godz. 13.00 – 19.00 – Ekologiczne warsztaty z Miejskimi Wodociągami i Oczyszczalnią,  godz. 14.00 – 18.00 – Rośliny zielone z CEE,

godz. 15.00 – Spotkanie z żużlowcami ZOOLESZCZ GKM Grudziądz,

godz. 15.30 – Kawa z prezydentem, godz. 16.00 – koncert Afterview, 

godz. 22.00 – Widowisko świetlne (pokazy co 10 minut). 

RATUSZOWA. Godz. 21.30 – 01.00 – Impreza Silent Disco.

Taras kawiarni na Górze Zamkowej. Animacje dla dzieci.
Kawiarnia na Górze Zamkowej.

Dla miłośników roślin atrakcje przygotowało Gospodarstwo Ogrodnicze TEPPER.

Kulminacją było widowisko świetlne na Górze Zamkowej. (od godz. 22.00). Był teatr tańca UV i pokazy laserowe, niezwykła historia opowiedziana ruchem, muzyką i światłem. Świat baśni, feerie barw i – niezapomniany wieczór na Górze Zamkowej.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Góra Zamkowa żyje! W sobotę był pokaz laserowy, teatr tańca, rozruch z Up Fit, tort z prezydentem, a wieczorem Silent Disco na Ratuszowej (wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu