Miasto przystrojone, stoiska ustawione, sceny rozłożone – będą imprezy na sto fajerek! W piątek otwarcie jarmarku. Parada urodzinowa wyruszy o godz. 16.30 sprzed starostwa (zdjęcia)

Jarmark Spichrzowy z okazji 733. urodzin Grudziądza rozpocznie się 14 czerwca! Kramy z różnościami i XXII Ogólnopolski Nadwiślański Jarmark Staroci od godz. 11.00.

Stoiska handlowe ustawione są w tym roku nie tylko na Rynku, ul. Spichrzowej i Ratuszowej. Będą też na ul. Wodnej przy Muzeum.

14 czerwca na dużej scenie nad Wisłą zaplanowane są koncerty. O godz. 18.00 – COSMOS, o godz. 18.30 LANBERRY, o godz. 21.00 DAWID KWIATKOWSKI. Wstęp wolny.

Kto chce wziąć udział w urodzinowej paradzie niech przyjdzie w piątek na godz. 16.30 przed Starostwo Powiatowe na al. 23 Stycznia. Stąd wyruszy kolorowy, wesoły korowód na Rynek, gdzie o godz. 17.00 nastąpi oficjalne otwarcie Jarmarku Spichrzowego. Od godz. 17.30 do 19.00 – animacje dla dzieci. Na Rynku od godz. 14.00 do 19.00 grać będzie DJ 100BBE.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Szczegółowy program na:

Na scenie ustawionej na grudziądzkim Rynku grać będzie DJ 100BBE.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Miasto przystrojone, stoiska ustawione, sceny rozłożone – będą imprezy na sto fajerek! W piątek otwarcie jarmarku. Parada urodzinowa wyruszy o godz. 16.30 sprzed starostwa (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu