Nowością podczas Jarmarku Spichrzowego w tym roku będzie Chill & Gastro – strefa klubowa na Górze Zamkowej!

W piątek i w sobotę (16 i 17 czerwca) od godz. 20.00 do 2.00, przy klimatycznych światełkach i muzyce na żywo będzie można posłuchać dobrej muzyki, relaksować się na leżakach z grupą znajomych a może i potańczyć w plenerze. To jedna z propozycji na 732. urodziny Grudziądza!

FOT. MARYLA RZESZUT

Muzykę serwować będą DJ-e, a ODNOWA – Pizza & Cocktails zadba o napoje dla wszystkich uczestników imprezy. W Strawie i Kawie będzie można coś przekąsić.

Na Górze Zamkowej zagrają dla wszystkich imprezowiczów:

16 czerwca
20.00-22.00 Eddie D.
22.00-2.00 DJ Pac1

17 czerwca
20.00-22.00 Eddie D.
22.00-2.00 DJ FunkDee

(marz)

Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka z okazji 732. urodzin Grudziądza:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nowością podczas Jarmarku Spichrzowego w tym roku będzie Chill & Gastro – strefa klubowa na Górze Zamkowej!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu