Będziemy jeździć tramwajami za darmo przez trzy dni Jarmarku Spichrzowego w Grudziądzu! (Sprawdźcie program 732. urodzin miasta)

Od 16 do 18 czerwca na wszystkie imprezy Jarmarku Spichrzowego z okazji 732. rocznicy nadania Grudziądzowi praw miejskich dojedziemy bezpłatnie tramwajami.

Przejazdy tramwajami w Grudziądzu od 16 do 18 czerwca będą bezpłatne. Fot. Maryla Rzeszut

Prawa miejskie nadano Grudziądzowi w 1291 roku.

– Postanowiliśmy, że przez trzy dni obchodów 732. urodzin Grudziądza pasażerowie będą mogli jeździć za darmo tramwajami – informuje Anna Majchrzak – Poniewierka, dyrektor Wydziału Komunikacji Miejskiej UM w Grudziądzu. – Zachęcamy, aby posiadacze samochodów odstawili je i skorzystali z ekologicznego, publicznego środka transportu.

Pamiętajcie, że tylko tramwajami jeździmy bez biletów od 16 do 18 czerwca. W autobusach grudziądzkiego MZK trzeba będzie kasować bilety.

(marz)

Jaki jest program obchodów 732. nadania praw miejskich Grudziądzowi? Sprawdźcie:

Od 16 do 18 czerwca Grudziądz będzie świętować 732. urodziny! Szykuje się mnóstwo atrakcji: Jarmark Spichrzowy, koncerty, imprezy na Starówce

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Będziemy jeździć tramwajami za darmo przez trzy dni Jarmarku Spichrzowego w Grudziądzu! (Sprawdźcie program 732. urodzin miasta)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu